Pragnąc przekonać Cię, że wybór naszego biura jest dla Ciebie przysłowiowym “strzałem w dziesiątkę” przedstawiamy listę naszych niewątpliwych atutów:

po pierwsze

Dysponujemy kadrą złożoną z grona wysokiej klasy specjalistów, których doświadczenie zapewnia wysoką jakość świadczonych usług

po drugie

Każda faktura zaksięgowana przez pracowników biura oraz każda lista płac podlegają dodatkowej weryfikacji tym samym każdy dokument jest dwukrotnie sprawdzony przez dwóch innych specjalistów. Wszystkie deklaracje i obliczenia podatkowe oraz ZUSowskie są weryfikowane bezpośrednio przez właściciela biura. Ten unikalny sposób podwojonego controllingu jest podyktowany dążeniem do niezawodności i perfekcjonizmu, co przekłada się na gwarancję rzetelności usług.

po trzecie

Mając na względzie fakt, że polskie ustawodawstwo przewiduje nieograniczoną odpowiedzialność podatnika wobec Skarbu Państwa, co uniemożliwia przerzucenie tej odpowiedzialności na biuro rachunkowe, zawieramy z Tobą umowę, w której określamy zakres naszej odpowiedzialności wobec Ciebie. Dodatkowo w celu zwiększenia Twojego bezpieczeństwa posiadamy ubezpieczenie OC, przy czym poza obowiązkowym ubezpieczeniem na kwotę 10.000 Euro, dysponujemy również polisą na kwotę 500.000 PLN !

po czwarte

Na podstawie udzielonych nam pełnomocnictw załatwiamy za Ciebie wszelkie sprawy reprezentując Cię przed Urzędem Skarbowym, Zakładem Ubezpieczeń Społecznych, Urzędem Statystycznym i innymi organami administracji państwowej ograniczając w ten sposób Twoje kontakty z nimi do niezbędnego minimum.

po piąte

W sytuacji kiedy, którakolwiek z instytucji publicznych zechce Cię skontrolować będziemy Cię reprezentować i uczestniczyć w Twoim imieniu w prowadzonym postępowaniu. Jeżeli jest to tylko możliwe, to postępowanie takie jest prowadzone w naszym biurze, a dzięki temu Ty dalej możesz bezproblemowo prowadzić swoją działalność.

po szóste

Nawiązaliśmy stałą współpracę z Kancelarią Adwokacką dzięki czemu możemy zaoferować Państwu możliwość dodatkowej ochrony prawnej oraz pomoc w rozwiązywaniu Waszych problemów.

To tylko najważniejsze elementy, które wzmocnią bezpieczeństwo prowadzonej przez Ciebie działalności. Nie wątpimy jednak, że są to atuty, które przekonają Cię, że warto skorzystać z naszej oferty.