Wybierając nasze biuro zyskujesz pewność, że Twoimi problemami zajmie się zespół złożony z osób o dużej wiedzy i sporym doświadczeniu. Ponadto gwarantujemy Ci w pełni profesjonalną obsługę. Dzięki nawiązaniu z nami współpracy zyskujesz czas, który jest Ci tak bardzo potrzebny w codziennym prowadzeniu działalności gospodarczej. Gwarantujemy Ci, że od dnia podpisania z nami umowy, Twoje kontakty z administracją państwową ograniczymy do niezbędnego minimum. Naszym celem jest żebyś czuł się komfortowo i bezpiecznie i dlatego nie poprzestaliśmy na dążeniu do ułatwieniu Ci życia, ale poszliśmy dalej. Postawiliśmy sobie jasny cel, musisz czuć, że masz w nas oparcie i że Twoje sprawy podatkowe są w dobrych rękach, a dodatkowo wiesz, że mimo ciągłych zmian w naszym prawie podatkowym oraz wielu elementów niepewności co do postępowania urzędników jesteś bezpieczny. Idąc tym tropem proponujemy Ci umowę, z której jasno wynika za co przed Tobą odpowiadamy. Naszą wiarygodność w Twoich oczach postanowiliśmy poza oferowanym profesjonalizmem, perfekcjonizmem i doświadczeniem wspomóc gwarancją zewnętrzną. W ten sposób zawarliśmy z ubezpieczycielem umowę, która daje nam dodatkowe ubezpieczenie w zakresie OC biura rachunkowego na kwotę 500.000 pln.

Zyskujesz również łatwiejszy dostęp do wielu produktów finansowych (kredyty, leasingi, ubezpieczenia), gdyż specjalnie dla Ciebie podjęliśmy współpracę z bankami, firmami leasingowymi oraz ubezpieczeniowymi. Pomożemy Ci wybrać produkt, który będzie dla Ciebie najbardziej efektywny.

Chcemy też aby wszystkie sprawy związane z prowadzeniem przez Ciebie działalności gospodarczej były jak najbardziej bezpieczne dlatego nawiązaliśmy stałą współpracę z Kancelarią Adwokacką, która może Wam pomóc w wielu aspektach życia gospodarczego.

Z uwagi na fakt, że w polskim ustawodawstwie spore zagrożenie niesie dla przedsiębiorców ciąg nieustannych zmian w prawie pracy postanowiliśmy dla Was nawiązać stałą współpracę z firmą specjalizującą się w zakresie szkoleń BHP.

Wszystko o czym piszemy powyżej można podsumować w jednym zdaniu, "To Ty masz zyskać na współpracy z nami!"