Chcemy abyś już teraz przeglądając nasz portal internetowy wiedział jak będzie wyglądać nasza dalsza współpraca.

1. Pierwszym krokiem w nawiązaniu współpracy jest krótki wywiad jaki musimy z Tobą przeprowadzić. Masz kilka możliwości:

- możesz wypełnić formularz zgłoszeniowy przez internet,

- możesz zadzwonić do biura i telefonicznie przekazać nam niezbędne informacje,

- możesz też zadzwonić do nas i umówić się na bezpośrednie spotkanie u nas.

W dwóch pierwszych przypadkach otrzymasz w kolejnym dniu roboczym odpowiedź poprzez wybrany przez Ciebie kanał komunikacji, która zawierać będzie propozycję cenową i inne informacje.

Jeśli natomiast wybierzesz trzecią formę kontaktu, to wszelkie informacje uzyskasz bezpośrednio w trakcie spotkania.


2. Drugim elementem jest formalne nawiązanie współpracy poprzez podpisanie umowy określającej nasze wzajemne relacje. Jednocześnie udzielasz nam odpowiednich pełnomocnictw na mocy, których będziemy mogli występować w Twoim imieniu wszędzie tam gdzie jest to konieczne. Między innymi zakładamy Ci profil zaufany (epuap) oraz konto na CEIDG dzięki temu będziemy mogli za Ciebie dokonywać aktualizacji Twoich danych ewidencyjnych i osobowych
w CEIDG, ZUS, REGON oraz US.


3.
Dla nowo powstałych przedsiębiorców wszystkie czynności związane z rozpoczęciem działalności są dokonywane zdalnie poprzez profil zaufany, który dla Ciebie założymy. W ten sposób dokonamy za Ciebie zgłoszenia rozpoczęcia działalności w CEIDG, ZUS, REGON i US. Jeżeli będzie taka potrzeba przygotujemy też i złożymy za Ciebie w US druki niezbędne do rejestracji do VAT oraz VAT-UE.


4. Później Twoje obowiązki wobec nas ograniczają się do przekazywania do nas dokumentów księgowych oraz informowania nas o wszelkich istotnych zdarzeniach powstających w ramach prowadzonej przez Ciebie działalności. My zaś informujemy Cię o Twoich wynikach finansowych, podatkach oraz przekazujemy Ci wszystkie niezbędne druki.


Tak wygląda ogólny zarys naszej współpracy, jednakże wszelkich szczegółowych informacji udzielimy Ci w trakcie bezpośredniego spotkania, jeszcze przed podpisaniem umowy o współpracy.