Biuro Rachunkowe PRO-FIMEX jest licencjonowanym biurem rachunkowym, działającym od 1998r. Potwierdzeniem posiadanych kwalifikacji i uprawnień są Świadectwo Kwalifikacyjne Nr 9553/98 oraz Nr 44082/2010 wydane przez Ministra Finansów. Kancelaria ma charakter firmy rodzinnej i prowadzona jest przez małżonków Anetę i Adama Ficek. Od czasu powstania firma nasza nieprzerwanie dąży do osiągnięcia jak najwyższego poziomu oferowanych usług. Każdy kolejny krok na drodze naszego rozwoju jest z skorelowany z chęcią zwiększenia stopnia profesjonalizmu naszych działań. Nasza dotychczasowa rzetelna praca, wyróżniający nas perfekcjonizm oraz skuteczność w działaniu połączone z atrakcyjną merytorycznie i cenowo ofertą spowodowała, że wielu klientów obdarzyło nas zaufaniem. Na chwilę obecną liczba obsługiwanych przez nas podmiotów gospodarczych sięga 250 od najmniejszych jednoosobowych firm, aż po duże spółki prawa handlowego. Ofertę naszą kierujemy do wszystkich aktualnych i przyszłych przedsiębiorców, którym zależy na tym, aby ich księgowość była prowadzona w sposób profesjonalny i kompleksowy, a zarazem całkowicie bezproblemowy dla nich samych.

09 profimex 058 copy09 profimex 061 copy


Nadrzędnym celem naszego biura rachunkowego jest zapewnienie naszym klientom czasu na załatwianie ich spraw poprzez maksymalne odciążenie od problematyki finansowo-księgowej, czuwanie nad sprawami podatkowymi oraz rozwiązywanie problemów kadrowo-płacowych. W naszych codziennych działaniach przyświeca nam idea “Ciesz się każdą chwilą... My poprowadzimy Twoją księgowość za Ciebie!”
Ponadto celem zapewnienia Ci maksymalnych korzyści oraz kompleksowej obsługi w wielu płaszczyznach życia gospodarczego podjęliśmy współpracę z innymi firmami, które wspomogą Cię w takich dziedzinach jak leasing, kredyty, ubezpieczenia, szkolenia bhp. Szerzej na ten temat piszemy w dziale “Nasi partnerzy”.